12.05.09 Zmiany w składzie + koncert

Szczupły już nie jest członkiem DENEB, nowym gitarzystą został Gwidon wcześniej udzielający się w death metalowym Suicide Machine. W nowym składzie przygotowujemy się do pierwszego od ponad roku koncertu. Będzie się działo, gdyż już za miesiąc tj. 13 czerwca zagramy przed legendą black metalu - Nargaroth. Koncert odbędzie się w Zabrzu. Szczegóły w dziale CONTAMINATION.

05.04.08 Audycja odwołana

Z powodu choroby porowadzącego audycję "Mrock reaktywacja", wywiad przeprowadzany na koncercie z zespołami będzie można usłyszeć za tydzień tj. 10.03.08 o godz. 22.00 - takie info otrzymaliśmy, tak więc zapraszamy do wysłuchania wywiadu w najbliższy czwartek. Ponadto w dziale POSTERITY pojawiły się nowe recenzje "Exoriare Aliquis Nostris Ex Ossibus Ultor" - miłego czytania.

31.03.08 News pokoncertowy

Mimo rocznej przerwy w koncertowaniu, różnego rodzaju problemów sprzętowych i tego typu prozy życia, koncert w Opolu wypadł naprawdę dobrze. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, zwłaszcza z daleka. Po koncercie machnęliśmy krótki wywiad dla Radia Sygnały , który usłyszeć będzie można w ów radiu już w najbliższy czwartek 3 kwietnia w audycji MROCK po godzinie 22:00.

20.03.08 Koncert oraz nowe zdjęcia

Już w piątek 28 marca zagramy pierwszy od ponad roku koncert. Tym samym rozpoczynamy żywą promocję nowego albumu. Szczegóły w dziale CONTAMINATION. Natomiast w dziale OASIS OF ASHES umieściliśmy fotki z sesji zdjęciowej "Exoriare...". Autorem zdjęć jest Paweł Adamczyk.

17.03.08 Audycja już do ściągnięcia !!!

W dziale OASIS OF ASHES udostępniliśmy zapis wczorajszego wywiadu w formacie MP3, plik waży 8MB. Zachęcamy do sciągania.

14.03.08 Deneb w Rzeźni !!!

Już w najbliższą niedzielę - 16 marca, będziemy gośćmi Anzelma w audycji Rzeźnia na falach Antyradia (106,4 FM, 101,3 FM i 94 FM). Start punktualnie o północy. Tak więc jeśli jesteście ciekawi co mamy do powiedzenia na temat najnowszej plyty, włączcie Antyradio w tą niedzielę. Ponadto w dziale POSTERITY dostępne są już 2 recenzje "Exoriare..." oraz wywiad dla MetalCentre. Oprócz tego szykują się w najbliższym czasie 2 koncerty, bądźcie czujni ! szczegóły niebawem.

15.01.08 MP3 już dostępne !!!

Jak wczoraj zapowiadaliśmy, tak też się stało. W dziale OASIS OF ASHES możecie już znaleźć utwory Torpor i Trilithon do ściągnięcia w formacie MP3. Zapraszamy do ssania ;-)

14.01.08 Feniks znów powstał z popiołów

Po 2 latach pracy nad nowym albumem w końcu możemy go Wam zaprezentować. To wydawnictwo jest dla nas bardzo ważne, gdyż jest czymś, czego nigdy wcześniej DENEB nie zaprezentował. Mianowicie koncept-album, płyta opowiadająca pewną historię, czy ciekawą ? oceńcie sami. Każdy aspekt albumu został dopracowany przez nas do perfekcji, rozpoczynając od kompozycji, poprzez specyficzne brzmienie, na ilustracjach skończywszy. "Exoriare Aliquis Nostris Ex Ossibus Ultor" to prawie 40 minut soczystego Death/Black Metalu do jakiego już zdążyliśmy Was przyzwyczaić plus coś więcej. Na płycie znajdziecie kilka niespodzianek, jak chociażby gościnne partie wokalne Jadwigi Siwickiej (Different World). Płyta została wydana na profesjonalnie wytłoczonym CD pod szyldem MetalRulez Productions w nakładzie 500 kopii. Razem z premierą w dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam nową stronę WWW, której wykonawcą jest Łysy z Pessimist design (dzięki stary, odwaliłeś kawał dobrej roboty). Niestety nie wszystkie podstrony działają w pełni, lecz to się powinno zmienić za kilka dni. Co do samej płyty, 2 utwory są już dostępne do odsłuchania na naszym profilu myspace, a na dniach pojawią się w pełni do ściągnięcia na naszej stronie. Jeśli Jesteście zainteresowani kupnem naszej nowej płyty piszcie do nas, szczegóły w dziale SIGNPOSTS.

23.09.07 Przerwa w transmisji

Występ w Czechach nie doszedł do skutku, koncert w Tarnowskich Górach także odbędzie się bez nas. To co ostatnio dzieje się w naszych szeregach jest po prostu chore i nie ma tu czego komentować. Jak tylko zacznie dziać się coś konkretnego - pojawi się odpowiednia informacja, póki co w/w przerwa w transmisji.

19.08.07 Trochę wieści z obozu DENEB

Nasz basista Rafał wyjechał za chlebem do Holandii, tak więc póki zastępuje go Kawior z Crawling Death. W najbliższym czasie zagramy także 2 koncerty, pierwszy z nich odbędzie się w Czechach 15 września w ramach Heineken Rock Fest, drugi zagramy w Tarnowskich Górach 5 października wraz z naszymi przyjaciółmi z Nemesis. Szczegóły w dziale CONCERTS.

11.03.07 Po Kotórzu

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z wczorajszego koncertu w Kotórzu Małym. Było młodzieżowo, pozdrawiamy całą ekipę z Rock Star Clubu, naszych znajomych z The Odours, Moulded Flesh i Uziel oraz oczywiście wszystkich przybyłych. Cieszymy się, że mimo później pory spotkało nas gorące przyjęcie. Hailz \m/ A najbliższy koncert, jak już wspominaliśmy, już 23.03 w Karvinie.

27.02.06 Dawno oczekiwane wieści

Witamy wszystkich po dłuższej przerwie, spowodowanej w głównej mierze faktem, że siedzimy w studiu i nagrywamy "Exoriare Aliquis Nostris Ex Ossibus Ultor". Z newsów bieżących, to niedawno zagraliśmy koncert w rybnickim klubie Pozytywka (w ramach WOŚP), a już niebawem gig w Kotórzu k/Opola (10.03) oraz na Metal Attack Fest w czeskiej Karvinie (23.03). Preferujących nagrania studyjne informujemy, że niedawno nasz wokalista psych pojawił się gościnnie w utworze "Your End" ustrońskiego Negation.

08.09.06 Brutalny Powrót z Wakacji 2

Już za tydzień w sobotę 16 września załupiemy w Gotyku dla ludzi, którzy mają problem z powrotem do rzeczywistości po letnich alkoholowych wojażach i nie tylko. Wraz z nami swoją chorą twórczość zaprezentują 3 inne kapele, wjazd na tą imprezę to dwa i pół złocisza, tak więc obecność obowiązkowa. Więcej info w dziale CONCERTS, natomiast TUTAJ możecie zobaczyć plakat reklamujący gig.

27.07.06 Deneb znów na fali

Po okresie wspólnych prób, nowym wokalistą Deneb zostaje psych, który od jakiegoś już czasu użyczał swego głosu w występach na żywo. W miedzyczasie zagraliśmy koncert w Czechach, na festiwalu open-air w Celadnej. Niestety drugi koncert, jaki mieliśmy zagrać tego dnia wraz z Demiurg w Czeskim Havirovie, nie doszedł do skutku w powodów organizacyjnych. Już niebawem na stronie znajdą się foty z kilku naszych ostatnich wojaży.

07.05.06 Koncert w Pozytywce

Już w najbliższy wtorek (9 maj) zagramy koncert w rybnickim klubie "Pozytywka", oprócz DENEB będzie można usłyszeć i zobaczyć tego wieczoru grupę UZIEL. Serdecznie zapraszamy a po więcej informacji odsyłamy do działu CONCERTS. Poza tym chcielibyśmy podziękować Wojtasowi za wsparcie wokalne na koncertach w Ostravie i Rybniku (jak zwykle było młodzieżowo), osobne podziękowania dla Psycha za gościnny występ w Gotyku (85 \m/). Natomiast dla niecierpliwych mała informacja - już niedługo oficjalnie przedstawimy WAM nowych WOKALISTÓW.

27.04.06 Trasa bez nas

Z przykrością zawiadamiamy iż po raz kolejny dopadł nas pech. Tym razem na 2 dni przed wyjazdem do Czech zostaliśmy bez środka transportu. Bus którym mieliśmy jechać na tą mini-trasę uległ wypadkowi czego następstwem jest niemożność pojawienia się DENEB na koncerach w Brumovie i Podlesi. Prawdopodobnie uda nam się dojechać do Ostravy o ile pojawi się szybko jakaś opcja wynajęcia transportu.

21.04.06 "A Path Without Destination" na MC

15 kwietnia MetalRulez Prod. w kooperacji z Merciless Death Prod. wydało na światło dzienne kasetę zawierającą nasz ostatni materiał + 2 bonusowe utwory. Nakład tego wydawnictwa obejmuje 200 ręcznie numerowanych kopii, wszystko starannie i solidnie wykonane. Cena kasety to 8 PLN/3 EURO. Więcej informacji w dziale RELEASES.

30.03.06 Deneb bez wokalisty

Koncert w Oberży był zarazem ostatnim - jak się dziś okazało - występem Sajmona w szeregach Deneb. W dniu dzisiejszym w/w poinformował nas o swojej decyzji. Na najbliższym gigu w Lyskach gościnnie wystąpi nasz wieloletni wokalista Muflon (obecnie Crawling Death), natomiast na trasę po Czechach wyruszy z nami Wojtas (Moulded Flesh, The Odours), który po raz kolejny będzie nas wspierał wokalnie podczas naszych wojaży. W dziale GALLERY możecie zobaczyć już zdjęcia z dwóch ostatnich koncertów.

24.02.06 Ruszyły nagrania

Z dniem 21.02 oficjalnie ruszyły nagrania utworów na nowy materiał Deneb. Prace nad tym wydawnictwem potrwają prawdopodobnie do pierwszych dni kwietnia. Poza tym umieściliśmy na naszym profilu MySpace wersje demo utworu, którego fragment od jakiegoś czasu słychać w intro naszej strony WWW. Natomiast w dziale MEDIA dostępne są dwie nowe recenzje: serwisu muzycznego Gery.pl oraz Worship Satan Zine.

08.02.06 Nowe recenzje

W dziale MEDIA zamieszczamy 3 nowe recenzje z Explosion Cerebral Webzine, Pullthechain oraz Shapeless.

16.01.06 Zdjęcia koncertowe

W dziale GALLERY możecie zobaczyć zdjęcia z dwóch ostatnich koncertów DENEB. Natomiast w dziale DOWNLOAD do ściągnięcia krótki filmik z Gotyku. Chcielibyśmy także nadmienić, że w ramach WOŚP zlicytowane zostały 2 nasze płyty za łączną sumę 140 PLN \m/.

13.01.06 Recka + relacja z koncertu

W dziale MEDIA możecie znaleźć kolejną recenzję, tym razem z Necroscope Metalzine #16 oraz relację z koncertu w Gotyku napisaną przez Muflona dla rybnickiego miesięcznika Zalew Kultury. Miłej lektury.

04.01.06 Recenzja + wywiad

W dziale MEDIA możecie znaleźć recenzję ostatniego materiału autorstwa Marcina (Sęky) z MetalRulez 'zine oraz wywiad, który przeprowadził z leonem Beret - redaktor (hehe) Total Death newsletter. Miłej lektury !!!

01.01.06 Nowy rok, nowa strona, nowe plany

Jak zapewne zauważyliście wraz z 2006 rokiem ruszyliśmy z nową stroną, której autorem w 100% jest Łysy z Necrocorpse 'zine (dzięki stary, wykonałeś kawał naprawdę solidnej roboty). Nowy rok rozpoczynamy od zagrania dwóch koncertów w ramach 14 finału WOŚP, będzia nas można zobaczyć w Rybniku oraz Szczyrku. Poza tym rozpoczęliśmy prace nad nowym materiałem, którego namiastkę umieściliśmy w intro do nowej strony. Do zobaczenia na koncertach !!!